Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1581398
10168
296
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb, színezett linó, papír, jelzett, 29,5×34,5 cm 1578142
10169
296
Sostarics Lajos (1896-1968): Városligeti tó a Szépművészeti Múzeummal, akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 27×18,5 cm
1578149
10170
296
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Zápor utca, tus, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 21,5×31 cm
1578131
10171
296
Sostarics Lajos (1896-1968): Nyikolaj Andrejev után: Lenin, akvarell, papír, jelzett, 17×12 cm
1545442
10172
296
Starmüller Géza (1931-): Várad környéki táj. Akvarell, papír, jelzett, 59×39 cm
1578997
10173
296
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Harmonika. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×10 cm 1578999
10174
296
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Bodza. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×10 cm 1581881
10175
296
Szabó Lajos (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1580717
10176
296
Szabados Jenő (1911 - 1942): Fejkendős lány. Szén, papír, jelzés nélkül (utólag ráírt információkkal), javított szakadással, 24×23 cm
1577861
10177
296
Szántó Piroska (1913-1998): Virágok 1962. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×33 cm
1162560
10178
296
15000
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Szitanyomat, papír, jelzett, keretben, 45×34 cm
1574168
10179
296
Szász jelzéssel: Tekintet. Vegyes technika, karton, 20×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF