Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb, színezett linó, papír, jelzett, 29,5×34,5 cm
10168.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Városligeti tó a Szépművészeti Múzeummal, akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 27×18,5 cm
10169.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Zápor utca, tus, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 21,5×31 cm
10170.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Nyikolaj Andrejev után: Lenin, akvarell, papír, jelzett, 17×12 cm
10171.

Rufpreis:
3 000 HUF

Starmüller Géza (1931-): Várad környéki táj. Akvarell, papír, jelzett, 59×39 cm
10172.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Harmonika. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×10 cm
10173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Bodza. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×10 cm
10174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Lajos (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10175.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szabados Jenő (1911 - 1942): Fejkendős lány. Szén, papír, jelzés nélkül (utólag ráírt információkkal), javított szakadással, 24×23 cm
10176.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szántó Piroska (1913-1998): Virágok 1962. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×33 cm
10177.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szász Endre (1926-2003): Női portré. Szitanyomat, papír, jelzett, keretben, 45×34 cm
10178.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szász jelzéssel: Tekintet. Vegyes technika, karton, 20×13 cm
10179.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF