Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Tóth Rozália (1946-2015): Fák. Olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 93×60 cm
10192.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tóth Rozália (1946-2015): Tanya a távolban. Olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 80×40 cm
10193.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tuka László (1924-2007): Badacsonnyal szemben '81, rézkarc, papír, jelzett, számozott (48/96), 25,5×41 cm
10194.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tuka László (1924-2007): Misztikus hegycsúcsok. Színes rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, 37,5×24 cm
10195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tukay jelzéssel: Szomjas lovacskák. Olaj, vászon, keretben, 40×60 cm
10196.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10197.

Rufpreis:
3 000 HUF

Újházy jelzéssel: Gyümölcsös csendélet. Olaj, karton, keretben, 27×43 cm
10198.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Varga Annamária (?-): A vár tövéből. Rézkarc, papír, jelzett,  11,5×16,5 cm
10199.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Bencsik József (1944-): Pipacs és orchidea. Rézkarc, papír, jelzett, 41×20 cm
10200.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vass jelzéssel: Erdélyi táj. Olaj, karton, üvegezett keretben, 12,5x17,5 cm
10201.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vaszary jelzéssel: Háloruhás lány toalettje.Olaj, karton, kis hibákkal, 40×26 cm
10202.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Vasanits Zoltán (1971- ): Pihenés. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
10203.

Rufpreis:
3 000 HUF
36

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF