Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1329790
10192
296
Tóth Rozália (1946-2015): Fák. Olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 93×60 cm 1329780
10193
296
Tóth Rozália (1946-2015): Tanya a távolban. Olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 80×40 cm 1581436
10194
296
3800
Tuka László (1924-2007): Badacsonnyal szemben '81, rézkarc, papír, jelzett, számozott (48/96), 25,5×41 cm 1574817
10195
296
Tuka László (1924-2007): Misztikus hegycsúcsok. Színes rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, 37,5×24 cm 1578188
10196
296
Tukay jelzéssel: Szomjas lovacskák. Olaj, vászon, keretben, 40×60 cm
1543326
10197
296
1574239
10198
296
19000
Újházy jelzéssel: Gyümölcsös csendélet. Olaj, karton, keretben, 27×43 cm 1580065
10199
296
Varga Annamária (?-): A vár tövéből. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×16,5 cm
1283311
10200
296
Varga Bencsik József (1944-): Pipacs és orchidea. Rézkarc, papír, jelzett, 41×20 cm 1581885
10201
296
Vass jelzéssel: Erdélyi táj. Olaj, karton, üvegezett keretben, 12,5x17,5 cm 1574053
10202
296
14000
Vaszary jelzéssel: Háloruhás lány toalettje.Olaj, karton, kis hibákkal, 40×26 cm
1554303
10203
296
Vasanits Zoltán (1971- ): Pihenés. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF