Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1574062
10156
296
Rónai jelzéssel: Hálóruhás lány toalettje.Olaj, karton, kis hibákkal, 40×26 cm 1533217
10157
296
14000
Rubint Ávrahám Péter (1958-):Akt háttal. Vegyes technika, karton, jelzett, karton egy sávaban megtört, 156×82cm 1574092
10158
296
Rudnay jelzéssel:Fasor. Olaj, karton, keretben, 49×35 cm
1579230
10159
296
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovasok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×19 cm
1575088
10160
296
4600
Ruzicskay György (1896-1993): Magányos csónak, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 25×37 cm
1574159
10161
296
Sassy jelzéssel: Akt. Vegyes technika, farost, keretben, 44×29 cm 1574652
10162
296
Sassy jelzéssel: Férfi akt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm 1579214
10163
296
Scheiber jelzéssel: Kalapos hölgy. Szén, papír, szakadással, 31×24 cm 1574961
10164
296
Scheiber jelzéssel: Kalapos hölgy. Vegyes technika, karton, 28×29,5 cm 1574993
10165
296
Schönberger jelzéssel: Fekvő akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×43 cm 1580097
10166
296
Simon Zoltán (1950-): II, János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 18×12 cm
1578056
10167
296
4600
Somlai Vilma (1938-2007): Erdei ház, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 34,5×35,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF