Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Rónai jelzéssel: Hálóruhás lány toalettje.Olaj, karton, kis hibákkal, 40×26 cm
10156.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-):Akt háttal. Vegyes technika, karton, jelzett, karton egy sávaban megtört, 156×82cm
10157.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Rudnay jelzéssel:Fasor. Olaj, karton, keretben, 49×35 cm
10158.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rudnay Gyula (1878-1957): Lovasok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×19 cm
10159.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ruzicskay György (1896-1993): Magányos csónak, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 25×37 cm
10160.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Sassy jelzéssel: Akt. Vegyes technika, farost, keretben, 44×29 cm
10161.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sassy jelzéssel: Férfi akt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm
10162.

Rufpreis:
4 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Kalapos hölgy. Szén, papír, szakadással, 31×24 cm
10163.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Scheiber jelzéssel: Kalapos hölgy. Vegyes technika, karton, 28×29,5 cm
10164.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Schönberger jelzéssel: Fekvő akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×43 cm
10165.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon Zoltán (1950-): II, János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 18×12 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Erdei ház, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 34,5×35,5 cm
10167.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF