Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Cs. Németh Miklós (1934-2012): 2 db Kompozíció 1987. Akvarell, papír, egyik jelzett, 17×13 cm (2×)
10132.

Rufpreis:
6 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x29 cm
10133.

Rufpreis:
5 000 HUF

Onucsán Miklós (1952-): Transzcendens  provokáció. Szitanyomat, papír, jelzett,  39×21 cm
10134.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ország jelzéssel: Növények. 2 db kollázs egy papíron, 48×33 (2×) cm
10135.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pataki Ferenc (1941-): Nyitány. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10136.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

Paulovits Pál (1892-1975): Utca részlet. Rézkarc, papír, jelzett,  21×29 cm
10137.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Paya jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 21×12 cm
10138.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

PCSM jelzéssel: Virágszirmok. Vegyes technika, farost, keretben, 70×29 cm
10139.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pekáry jelzéssel: 7db vegyes technikájú rajz, papíron, 52×13 cm
10140.

Rufpreis:
3 000 HUF

Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm
10141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Női akt háttal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 21×16 cm
10142.

Rufpreis:
10 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Őszibarackfák. Olaj, falemez,  kis hibával, keretben, 43×69 cm
10143.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF