Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555373
10132
296
Cs. Németh Miklós (1934-2012): 2 db Kompozíció 1987. Akvarell, papír, egyik jelzett, 17×13 cm (2×) 1574344
10133
296
Novák Lajos (1927-1989): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x29 cm
1557300
10134
296
Onucsán Miklós (1952-): Transzcendens provokáció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39×21 cm
1574189
10135
296
Ország jelzéssel: Növények. 2 db kollázs egy papíron, 48×33 (2×) cm 1535491
10136
296
Pataki Ferenc (1941-): Nyitány. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1580134
10137
296
3800
Paulovits Pál (1892-1975): Utca részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 21×29 cm 1575795
10138
296
Paya jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 21×12 cm
1578632
10139
296
PCSM jelzéssel: Virágszirmok. Vegyes technika, farost, keretben, 70×29 cm
1578711
10140
296
Pekáry jelzéssel: 7db vegyes technikájú rajz, papíron, 52×13 cm 1580695
10141
296
Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm 1577841
10142
296
Perlrott jelzéssel: Női akt háttal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 21×16 cm 1580692
10143
296
Perlrott jelzéssel: Őszibarackfák. Olaj, falemez, kis hibával, keretben, 43×69 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF