Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1580646
10108
296
P. Maros Tordai Anna (?-?): Kalocsai paprikaüzem, fametszet, papír, jelzett, 20×30 cm
1577704
10109
296
Marosi György (1964- ): Kapcsolódás. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (6/6), 34×27 cm
1577686
10110
296
Marosi György (1964- ): Okker és fekete. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (5/6), 34×27 cm
1577390
10111
296
50000
Marsovszkyné Szirmai Ilona (1896-1945): Modell 1924. Üllő női akt. Akvarell, tus, jelzett, üvegezett keretben, 27×38 cm
1574148
10112
296
Márffy jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 34×24 cm 1578281
10113
296
Márffy jelzéssel: Szirom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×19 cm 1580122
10114
296
Márton Lajos (1891-1953): Síelők 1932, ceruza, papír, utólag jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13×20 cm
1574120
10115
296
MCP jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost, keretben, 30×40 cm 1574923
10116
296
11000
MCP jelzéssel: Férfi portré, szén, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×24 cm
1573676
10117
296
26000
Medveczky jelzéssel: Nők és virágok. Olaj, fa lemez, 78×95 cm 1473857
10118
296
Meggyes László (1928-2003): Öreg ház udvara. Olajpasztell, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm 1578019
10119
296
Miklósi jelzéssel: Vitorlások az öbölben. Olaj, vászon, keretben, 55×69 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF