Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555482
10096
296
B. Koppány György: Malaclopó. Színezett rézkarc papír, jelzett, 13x16 cm
1555478
10097
296
B. Koppány György: Húsvéti üdvözlőlap. Tus, akvarell, papír, jelzett, 13x16 cm
1565992
10098
296
cca 1880 Kováts jelzéssel: 5 db kidologozott, színes ceruzarajz. Puttó, szárnyasok, őzek, 25x17 cm 1577342
10099
296
26000
Kováts Nagy Ira (1921-): Split. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×54 cm
1580028
10100
296
6500
Kórusz József (1927-2010): Tavasz a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×40 cm 1561279
10101
296
Kós Károly (1883-1977): Lehel kürtje. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 13×11 cm 1574979
10102
296
Kron Béla (1884-1965): Parlament a Budai Várból. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 25×33 cm
1574028
10103
296
Kun Sarolta (1990-): Összhang. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×36 cm 1577723
10104
296
Lénárd Lévi Róbert (1879-1936): Alpesi napsütés, litográfia, papír, jelzett, 34×23 cm
1577810
10105
296
Markó Lajos (1872-?): Keresztvivők. Rézkarc, papír, jelzett, 12×16 cm.
1581483
10106
296
3800
Marich Géza (1913-1985): Erdei tó. színezett rézkarc, jelzett, 29,5×37,5 cm
1579009
10107
296
Maros jelzéssel: Kikötői hangulat. Tus, papír, 26×38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF