Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

B. Koppány György: Malaclopó. Színezett rézkarc papír, jelzett, 13x16 cm
10096.

Rufpreis:
1 400 HUF

B. Koppány György: Húsvéti üdvözlőlap. Tus, akvarell, papír, jelzett, 13x16 cm
10097.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880 Kováts jelzéssel: 5 db kidologozott, színes ceruzarajz. Puttó, szárnyasok, őzek, 25x17 cm
10098.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kováts Nagy Ira (1921-): Split. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×54 cm
10099.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kórusz József  (1927-2010): Tavasz a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×40  cm
10100.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kós Károly (1883-1977): Lehel kürtje. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 13×11 cm
10101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kron Béla (1884-1965): Parlament a Budai Várból. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 25×33 cm
10102.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kun Sarolta (1990-): Összhang. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×36 cm
10103.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lénárd Lévi Róbert (1879-1936): Alpesi napsütés, litográfia, papír, jelzett, 34×23 cm
10104.

Rufpreis:
4 000 HUF

Markó Lajos (1872-?): Keresztvivők. Rézkarc, papír, jelzett, 12×16 cm.
10105.

Rufpreis:
12 000 HUF

Marich Géza (1913-1985): Erdei tó. színezett rézkarc, jelzett, 29,5×37,5 cm
10106.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Maros jelzéssel: Kikötői hangulat. Tus, papír, 26×38 cm
10107.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF