Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1473850
10144
296
60000
Peterdi Gábor (1915-2001): Szolnok 1930. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 45×65 cm
1575243
10145
296
26000
P.I.jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, falemez, keretben, 15,5×22,5 cm
1477500
10146
296
1574154
10147
296
Poll jelzéssel: Falu óriás kéménnyel. Olaj, farost, 40×58 cm 1574848
10148
296
120000
Pólya Edith (1897-?): Felsőbánya, olaj, vászon, díszes fa keretben, 52×59,5 cm
1574162
10149
296
4800
Pór jelzéssel: Álló akt. Szén, papír, 32×24 cm
1576568
10150
296
Przudzik József (1926-): Tanya. Olaj, falemez, jelzés nélkül, keretben, 29×55 cm
1168801
10151
296
1575786
10152
296
Rác András (1926-2013 ): Csiki táj, színes linó, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×35 cm
1537724
10153
296
1577901
10154
296
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágot szedő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, üvegezett keretben, 23×16 cm 1547773
10155
296
Rozanits Tibor (1931-): Lángolás. Fametszet, papír, jelzett, 14×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF