Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Peterdi Gábor (1915-2001): Szolnok 1930. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 45×65 cm
10144.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

P.I.jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, falemez, keretben, 15,5×22,5 cm
10145.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10146.

Rufpreis:
6 000 HUF

Poll jelzéssel: Falu óriás kéménnyel. Olaj, farost, 40×58 cm
10147.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pólya Edith (1897-?): Felsőbánya, olaj, vászon, díszes fa keretben, 52×59,5 cm
10148.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Pór jelzéssel: Álló akt. Szén, papír, 32×24 cm
10149.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Przudzik József (1926-): Tanya. Olaj, falemez, jelzés nélkül, keretben, 29×55 cm
10150.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10151.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rác András (1926-2013 ): Csiki táj, színes linó, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×35 cm
10152.

Rufpreis:
5 000 HUF

10153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágot szedő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, üvegezett keretben, 23×16 cm
10154.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): Lángolás. Fametszet, papír, jelzett, 14×19 cm
10155.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF