Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Zemplényi jelzéssel: Barkás csendélet. Olaj, karton, keretben, 42×26 cm
10216.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zórád Géza (1896-1959): Gőzhajók a Dunán, olaj, farost, jelzett, díszes keretben, 38,5×47,5 cm
10217.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Olvashatatlan jelzéssel: Vízió. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x12 cm
10218.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lagúna ház. Olaj, farost, 20x30 cm
10219.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Olvashatatlan jelzéssel: Filippínók. Olaj, farost, 25x20 cm
10220.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Város télen, színezett rézkarc, papír, jelzett, 22×~5,5 cm
10221.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Portré 1846, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×19 cm
10222.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10223.

Rufpreis:
2 000 HUF

10224.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Nyírfák. Pasztell, papír, apró foltokkal, 28×39 cm
10225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Danzatore. Ofszet, papír, számozott (52/100), 92x68 cm
10226.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őzike az erdőszélen. Olaj, vászon, keretben, 21×33 cm
10227.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF