Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1577969
10216
296
Zemplényi jelzéssel: Barkás csendélet. Olaj, karton, keretben, 42×26 cm
1578035
10217
296
55000
Zórád Géza (1896-1959): Gőzhajók a Dunán, olaj, farost, jelzett, díszes keretben, 38,5×47,5 cm 1558828
10218
296
Olvashatatlan jelzéssel: Vízió. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x12 cm 1577611
10219
296
Olvashatatlan jelzéssel: Lagúna ház. Olaj, farost, 20x30 cm 1577623
10220
296
Olvashatatlan jelzéssel: Filippínók. Olaj, farost, 25x20 cm 1580643
10221
296
Olvashatatlan jelzéssel: Város télen, színezett rézkarc, papír, jelzett, 22×~5,5 cm
1560695
10222
296
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Portré 1846, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×19 cm
1430202
10223
296
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×34 cm 1547914
10224
296
1454525
10225
296
Olvashatatlan jelzéssel: Nyírfák. Pasztell, papír, apró foltokkal, 28×39 cm 1575335
10226
296
Olvashatatlan jelzéssel: Danzatore. Ofszet, papír, számozott (52/100), 92x68 cm
1576894
10227
296
Olvashatatlan jelzéssel: Őzike az erdőszélen. Olaj, vászon, keretben, 21×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF