Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

10204.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vidai Brenner Nándor (1903-?): Mulatozók. Rézkarc, papír, jelzett, 21×15 cm
10205.

Rufpreis:
6 000 HUF

10206.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vörös jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×40 cm
10207.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wágner János (1936-): A kútnál, olaj, farost, 31×41,5 cm
10208.

Rufpreis:
12 000 HUF

Weisz Zsuzsa (1925-): 'Etude 3. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×30 cm
10209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Würtz jelzéssel: Ókori jelenet. Vegyes technika, hártyapapír, 20×33 cm
10210.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ifj. Würtz Ádám (1957-):  Ideje, hogy... Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kertben, 27×22 cm
10211.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Tihanyi kompnál Litográfia, karton, kis gyűrődéssel folttal, jelzett, keretben 29×44 cm
10212.

Rufpreis:
800 HUF

Zádor István (1882-1963): Gémeskút.  Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×34 cm
10213.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Aratás után, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×36 cm
10214.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Vívók, színezett rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 24×31 cm
10215.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF