Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1098203
10204
296
1577743
10205
296
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Mulatozók. Rézkarc, papír, jelzett, 21×15 cm
1545429
10206
296
1580693
10207
296
Vörös jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×40 cm
1575009
10208
296
Wágner János (1936-): A kútnál, olaj, farost, 31×41,5 cm 1576913
10209
296
Weisz Zsuzsa (1925-): 'Etude 3. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×30 cm 1578491
10210
296
Würtz jelzéssel: Ókori jelenet. Vegyes technika, hártyapapír, 20×33 cm 1577866
10211
296
Ifj. Würtz Ádám (1957-): Ideje, hogy... Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kertben, 27×22 cm 1564780
10212
296
Zádor István (1882-1963): Tihanyi kompnál Litográfia, karton, kis gyűrődéssel folttal, jelzett, keretben 29×44 cm 1283301
10213
296
Zádor István (1882-1963): Gémeskút. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×34 cm 1574951
10214
296
Zádor István (1882-1963): Aratás után, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×36 cm 1577376
10215
296
Zádor István (1882-1963): Vívók, színezett rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 24×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF