Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1575785
10240
296
Jelzett kézzel festett vietnámi selyem kép, üvegezett keretben, 48×33 cm
1578085
10241
296
Jelzés nélkül: Budapest. Színezett rézkarc(ötféle, 57 db), papír, 8x13 cm 1573773
10242
296
cca 1890 jelzés nélkül: Támaszkodó kalapos hölgy. Ceruza, papír, 18×13 cm 1577631
10243
296
Jelzés nélkül: Magányos ház. Olaj, farost, 25x20 cm 1580597
10244
296
Jelzés nélkül: Hej! boldog vadászidők, papír, vegyes technika, 10x14 cm. 1518536
10245
296
Jelzés nélkül: Balatoni idill. Olaj, karton, keretben, 43×58 cm
1579328
10246
296
Jelzés nélkül: Játék. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 28x19 cm
1579334
10247
296
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28x18 cm 1545730
10248
296
Jelzés nélkül: Kék ruhás lány. Akvarell, papír, 38×28 cm
1577098
10249
296
Jelzés nélkül: Biedermeier hölgy portré. Olaj,vászon, sérült, keretben, 65×50 cm 1578051
10250
296
Jelzés nélkül: Templomtorony, olaj, vászon, fa keretben, 33,5×36 cm 1573746
10251
296
Jelzés nélkül: Black out. Kollázs, papír, üvegezett keretben, 23×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF