Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1344936
10228
296
Olvashatatlan jelzéssel: Rúzs (Való Világ). Olaj, vászon, 95×90 cm
1576409
10229
296
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Faluhatár. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×34 cm
1576398
10230
296
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×21 cm
1575790
10231
296
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, kereteben, 29×38 cm
1575274
10232
296
38000
1473982
10233
296
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány és a nyuszik. Olaj, karton, 24×32 cm 1574307
10234
296
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Hegycsúcs. Tempera, vászon, keretben, 50×63 cm 1581502
10235
296
Olvashatatlan jelzéssel: Margitsziget, rézkarc, karton, jelzett, 29,5×39 cm 1580641
10236
296
Olvashatatlan jelzéssel: Templom, olaj, vászon, fa keretben, 44,5×37 cm 1580082
10237
296
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, papír, 26,5×30,5 cm
1580059
10238
296
Olvashatatlan jelzéssel: Omar Khajjám illusztráció. Vegyes technika, papír, 10×13 cm
1575783
10239
296
Jelzett kézzel festett kínai selyem kép, üvegezett keretben, 28×38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF