Babits Mihály: A második ének. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 103 p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás! Sorszámozott (2000/1424.) példány.
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp., 1942, Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben