https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Babits Mihály: A második ének. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 103 p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás! Sorszámozott (2000/1424.) példány.
1
16111.

Babits Mihály: A második ének. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 103 p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás! Sorszámozott (2000/1424.) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp., 1942, Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1
16112.

Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp., 1942, Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre összes versei. Bp. [1929]. Athenaeum. 560 l. Kiadói papírkötésben, egy oldalon kis, szöveget nem érintő hiánnyal
1
16113.

Ady Endre összes versei. Bp. [1929]. Athenaeum. 560 l. Kiadói papírkötésben, egy oldalon kis, szöveget nem érintő hiánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady-múzeum. Szerkesztették: Dóczy Jenő és Földessy Gyula. 1 - 2 kötet. Bp. (1924.) Athenaeum. 183 l.; 220 l. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
16114.

Ady-múzeum. Szerkesztették: Dóczy Jenő és Földessy Gyula. 1 - 2 kötet. Bp. (1924.) Athenaeum. 183 l.; 220 l. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hatvany Lajos: Ady világa. [1-4.]   Isten könyve I. Találkozás Istennel. + Isten könyve II. Viadal Istennel. + Szerelem könyve I. Találkozás a nővel. + Szerelem könyve II. Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; 80; (81)-191,[1]p. Kiadói papírkötésben
1
16115.

Hatvany Lajos: Ady világa. [1-4.] Isten könyve I. Találkozás Istennel. + Isten könyve II. Viadal Istennel. + Szerelem könyve I. Találkozás a nővel. + Szerelem könyve II. Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; 80; (81)-191,[1]p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
1
16116.

Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Boross István: Ady Endre alakja regényirodalmunkban és a köztudatban. Mezőtúr, 1928. Török könyvkiadó. 64p. Kiadói papírkötésben
1
16117.

dr. Boross István: Ady Endre alakja regényirodalmunkban és a köztudatban. Mezőtúr, 1928. Török könyvkiadó. 64p. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Reminiczky Erzsébet. Ady hatása líránkra. Bp., 1941, (Grafika ny., Kassa). 84p. Kiadói papírborítékban kopásokkal
1
16118.

Reminiczky Erzsébet. Ady hatása líránkra. Bp., 1941, (Grafika ny., Kassa). 84p. Kiadói papírborítékban kopásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. Bp., 1943. A szerző. Fischof Henrik, Kispest. 71 p Kiadói papírborítékban.
1
16119.

Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. Bp., 1943. A szerző. Fischof Henrik, Kispest. 71 p Kiadói papírborítékban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete.  Cluj-Kolozsvár, 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 144 l. 2 sztl. lev. 4 t. Első kiad. Illusztrációit rajzolta Bánffy Miklós. (Az Erdélyi Szépmíves Céh 13. kiadványa)
1
16120.

Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete. Cluj-Kolozsvár, 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 144 l. 2 sztl. lev. 4 t. Első kiad. Illusztrációit rajzolta Bánffy Miklós. (Az Erdélyi Szépmíves Céh 13. kiadványa)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lajtor László: Az igazi Ady. Bp. 1934. Historia. 31 l. Fűzve, kiadói borítékban.
1
16121.

Lajtor László: Az igazi Ady. Bp. 1934. Historia. 31 l. Fűzve, kiadói borítékban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Báró Podmaniczky Pál: Nagy Sámuel Próbája. Győr, 1935, Vitéz Szabó és Uzsaly-Könyvnyomda, 52 p. Kiadói papírkötés.
1
16122.

Báró Podmaniczky Pál: Nagy Sámuel Próbája. Győr, 1935, Vitéz Szabó és Uzsaly-Könyvnyomda, 52 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse