Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 379
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1322974
16207
293
3200
1324474
16208
293
100
Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben.
1139175
16209
293
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1251740
16210
293
1139334
16211
293
100
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
1505180
16212
293
Szomaházy István: Muzsikáló óra. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
1505174
16213
293
Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította Bartos Zoltán. Világhírű regények. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas, foltos borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF