Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

Blondel, Sacy von [Megyery Sári]: Csak a fényre vigyázz! Molnár C. Pál rajzaival. Bp., é. n., Dick Manó. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban.
16087.

Rufpreis:
1 000 HUF

16088.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tersánszky J. Jenő: A havasi selyemfiu. Bp., 1925, Amicus. Kiadói papírtkötés.
16089.

Rufpreis:
1 000 HUF

16090.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pauline Schanz, H. Waldemar: Mädchen-geschichten. Willy Plank hat színes egészoldalas illusztrációjával. Stuttgart, é.n., Loewes Verlag Ferdinand Karl. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language.
16091.

Rufpreis:
800 HUF

Kolozsvári Grandpierre Emil: Harmatcseppek. Bp., 1974, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16092.

Rufpreis:
2 800 HUF

Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Stuttgart-Berlin-Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Hetedik kiadás. Kiadói félbőr-kötés, sérült gerinccel, német nyelven. / Half-linen-binding, with a little bit damaged spine, in German language.
16093.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyvtétel, 5 db:  K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés.  Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.  Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16094.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Magyar-francia szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, magyar és francia nyelven.
16095.

Rufpreis:
800 HUF

16096.

Rufpreis:
1 000 HUF

16097.

Rufpreis:
800 HUF

Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, egy-két lapszél picit foltos, egy-két illusztrációt részben kiszíneztek.
16098.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF