Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. ... https://www.darabanth.com/de/293-Fernauktion/293.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~17/Florence-Montgomery-Gyermeksziv-rejtelmei-Forditotta-Baloghy-Maria-Sipos-Bela-rajzaival-Buda~II1553650
1553650
16098
293
Beschreibung: Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, egy-két lapszél picit foltos, egy-két illusztrációt részben kiszíneztek.
: tánczos_gábor