https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jajczay János, Schwartz  Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.
1
15967.

Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban.  Csak 600 pld.!
1
15968.

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban. Csak 600 pld.!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
1
15969.

Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói szakadozott papírkötés.
1
15970.

Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói szakadozott papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.
1
15971.

Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante. Kilencedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
1
15972.

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante. Kilencedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!
1
15973.

Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
1
15974.

Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szép Ernő: Régi kedvünk. Versek. Budapest, 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Korabeli félvászonkötés, a címlapon bejegyzés. Első kiadás.
1
15975.

Szép Ernő: Régi kedvünk. Versek. Budapest, 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Korabeli félvászonkötés, a címlapon bejegyzés. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
King, Stephen: Ezüst pisztolygolyók. Bp., 1985, Ararát. Ritka kiadás! Papírkötésben, jó állapotban.
1
15976.

King, Stephen: Ezüst pisztolygolyók. Bp., 1985, Ararát. Ritka kiadás! Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heichen, Paul: Charles Dickens. Sein Leben und seine Werke. Naumburg, [1898], Verlag von Albin Schirmer. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
1
15977.

Heichen, Paul: Charles Dickens. Sein Leben und seine Werke. Naumburg, [1898], Verlag von Albin Schirmer. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
4 db szerepjáték könyv: Ars Magica, MAGUS, Vampire, Nemundir (a Vampire fénymásolt), példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
1
15978.

4 db szerepjáték könyv: Ars Magica, MAGUS, Vampire, Nemundir (a Vampire fénymásolt), példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse