Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

15991.

Rufpreis:
800 HUF

15992.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tesléry Károly - Szegedy Istvánné: A mindennapi élet magán- és hivatalos írásai. Bp., 1943, Tesléry Károly. Papírkötésben, jó állapotban.
15993.

Rufpreis:
1 000 HUF

15994.

Rufpreis:
800 HUF

Vas Zoltán: Tizenhat év fegyházban. Budapest, 1944, Kommunisták Magyarországi Pártja, 167 p. Kiadói félvászon kötés. A borítója foltos, kopottas. A kötése laza. Első kiadás. A könyvet valószínűleg nem itthon, hanem Moszkvában adták ki. Ritka!
15995.

Rufpreis:
1 200 HUF

15996.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kapi Béla: Olthatatlan fákyla. Bornemisza Péter élete. Győr, 1942, Baross-nyomda. Uzsaly és Koncz (Harangszó nyomdája). Kiadói kissé kopottas illusztrált papírkötés.
15997.

Rufpreis:
1 000 HUF

15998.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Elbeszélések. Móricz Zsigmond összes művei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
15999.

Rufpreis:
1 000 HUF

16000.

Rufpreis:
2 000 HUF

16001.

Rufpreis:
1 200 HUF

16002.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF