Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

16015.

Rufpreis:
1 200 HUF

16016.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany János prozai dolgozatai. Bp., 1879, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás.
16017.

Rufpreis:
2 800 HUF

16018.

Rufpreis:
1 600 HUF

16019.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, kissé sérült gerinccel.
16020.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16021.

Rufpreis:
800 HUF

Hegyi Erika: Elveszett gondolat. Bp., 2002, BUS Press. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16022.

Rufpreis:
1 200 HUF

16023.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rabindranath Tagore: Növekvő hold-Eltévedt madarak-Átkelés. Fordította Bartos Zoltán, Zsoldos Benő. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt.  Kiadói illusztrált papírkötések, szakadt, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
16024.

Rufpreis:
800 HUF

Rendőri intézkedések kézikönyve. Bp., é. n., BM ORFK. Papírkötésben, jó állapotban.
16025.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyv tétel, 3 db:  Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
16026.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF