https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 379
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1246291
16039
293
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1336501
16040
293
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Haberlandt Mihály: Néprajz. Ford. Viski Károly. Bp., 1927, Franklin. 113 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. 1323174
16041
293
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1337648
16042
293
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Villani Lajos: Olasz irodalom. Bp., 1942. Dr. Vajna és Bokor, 182 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1394000
16043
293
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1255529
16044
293
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Harmatfényben - Belső tájakon. Irodalmi antológia. Bp., 1997, Alterra. Kiadói puhakötésben. Az egyik szerző dedikációjával.
Das Lot is nicht erreichbar
1174269
16045
293
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1241490
16046
293
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Laczkó Géza: Sey Tamás levelei. Regény. Bp. 1922, Kultura. 1 t. 102p. Kiadói, illusztrált (Jaschik Álmos) kartonkötésben. (Gerinc hiányzik) 1405884
16047
293
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Suetonius: Nero. Fordította Révay József. Kultura Könyvtár 9. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés. 1445273
16048
293
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Paul Valéry: A lélek és a tánc. Fordította Somlyó György. Budapest, 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés. 1406299
16049
293
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lewes György Henrik: Gőthe élete I-II. Fordította Szász Károly. Budapest, 1877, MTA. Átkötött félvászon kötés. Foltos. 1391050
16050
293
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: Mágia. Békéscsaba, 1920, Tevan-Kiadás, 84 p. Kiadói fűzött papírkötés. Második Kiadás! Felvágatlan példány! A papírborítója hiányzik! Megviselt állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse