https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 379
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1553507
16099
293
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, a lapok egy részének a széle szakadozott, hiányos, pár lap kijár, az utolsó két lapon firka.
Das Lot is nicht erreichbar
1553789
16100
293
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és visszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrálg egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső előzéklapon ajándékozási sorokkal, a hátoldala kissé foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1553767
16101
293
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1553656
16102
293
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Reprint kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1550763
16103
293
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gergelyffy Gábor: Hozzátok szólok. Rákosi Jenő előszavával. Gebhardt Tibor rajzaival. Bp., 1927, Globus-Nyomdai Műintézet Rt., 99+1 p. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1519179
16104
293
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói fűzött papírkötés. Jó állapotban. 1553840
16105
293
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cseres Tibor: Őseink kertje, Erdély. Bp., 1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1504319
16106
293
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az I. kötet előzéklapja ragasztott. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1504622
16107
293
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, két kötetben tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1537759
16108
293
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Schalom Asch: Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1505152
16109
293
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., é.n., Révai. Kiadói félhalina-kötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1520994
16110
293
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nil: Nálunk. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse