Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

16099.

Rufpreis:
2 000 HUF

Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és visszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrálg egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső előzéklapon ajándékozási sorokkal, a hátoldala kissé foltos.
16100.

Rufpreis:
2 000 HUF

16101.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Reprint kiadás.
16102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gergelyffy Gábor: Hozzátok szólok. Rákosi Jenő előszavával. Gebhardt Tibor rajzaival. Bp., 1927, Globus-Nyomdai Műintézet Rt., 99+1 p. Kiadói félvászon-kötés.
16103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói fűzött papírkötés. Jó állapotban.
16104.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cseres Tibor: Őseink kertje, Erdély. Bp., 1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
16105.

Rufpreis:
1 600 HUF

16106.

Rufpreis:
6 000 HUF

16107.

Rufpreis:
8 000 HUF

Schalom Asch: Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
16108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., é.n., Révai. Kiadói félhalina-kötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16109.

Rufpreis:
800 HUF

Nil: Nálunk. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötésben. Jó állapotban.
16110.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF