Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

16123.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Joachim Herrmann: Hamis világképek. Csillagászat és babona. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16124.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
16125.

Rufpreis:
1 200 HUF

16126.

Rufpreis:
5 000 HUF

16127.

Rufpreis:
8 000 HUF

16128.

Rufpreis:
4 000 HUF

16129.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jean Effel: A kis angyal. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, szakadt elülső előzéklappal.
16130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16131.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10 kötet Az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség könyvei sorozatból:  Maurice Baring: Krisztus köntöse I-II. Fordította Szenczi Miklós.;Francois Mauriac: A tűzfolyam. A könyörületes csók. Fordította Husztiné Révhegyi Rózsa.; Willa Cather: Árnyékok a sziklán. Fordította Boldizsár Iván.; Richard Billinger: Isten hűbérese. Fordította Halasi Anna.; Gertrud Von Le Fort: Veronika kendője. Fordította F. Rétay Margit.; G. K. Chesterton: Páter Brown bölcsessége. Fordította Aradi Zsolt.; Ijjas Antal: Mirandola fordulása.; Thurzó Gábor: Előjáték. Egy gyerekkor regénye.; Magyar katolikus elbeszélők. Az előszót írta Schütz Antal. Bp., é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötés. Jó állapotban.
16132.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Kovács Endre: Ultikódex. Bp., 1981, Medicina Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
16133.

Rufpreis:
800 HUF

16134.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF