Jean Effel: A kis angyal. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállal... https://www.darabanth.com/de/293-Fernauktion/293.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~17/Jean-Effel-A-kis-angyal-Bp-en-Kisipari-Szovetkezeti-Kiadovallalat-Kiadoi-felvaszon-kC3~II1539719
1539719
16130
293
Beschreibung: Jean Effel: A kis angyal. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas borÃtóval, kissé laza fűzéssel, szakadt elülsÅ‘ elÅ‘zéklappal.
: tánczos_gábor