Tornai József: A többszemélyes én. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás. A szerző által dedikált.
Erling Haagensen, Henry Lincoln: A Templomosok titkos szigete. A lovagok, a pap és a kincs. Fordította Bihari Gábor. Bp., é.n., Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Byron: Don Juan. 2. köt. Bp., 1906, Athenaeum (Remekírók képes könyvtára). Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Első kiadás. Korabeli egészvászon kötés, Zeisler Sándor egykori antikváriuma által újrakötött példány, a kötése a 80/81 oldalnál ketté vált.
Dallos Sándor: A nap szerelmese - Aranyecset. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, de egyébként jó állapotban. Munkácsy Mihály regényes életrajza.
Ernyes József, Karsai (Kurzweil) Géza: Német népi színjátékok. Deutsche Volksschauspiele aus den oberungarischen Bergstädten. 2. köt. 1-2. rész. Bp., 1938, Magyar Nemzeti Múzeum. Kopott papírkötésben, az első rész eleje részben elválik, egyébként jó állapotban.
Corpus musicae popularis Hungaricae. A magyar népzene tára. Szerk.: Bartók Béla, Kodály Zoltán. 1. köt.: Gyermekjátékok. S. a. r.: Kerényi György. Bp., 1951, Zeneműkiadó Vállalat. Kicsit laza kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.