Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

Erdős Renée: Alkotók. Bp., é. n., Fővárosi Könyv- és Lapkiadó Rt. Aláírt példány. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
16063.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tornai József: A többszemélyes én. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás. A szerző által dedikált.
16064.

Rufpreis:
1 600 HUF

Veres Péter: A kelletlen leány. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Dedikált példány!
16065.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illyés Gyula: Válogatott versek. Bp., 1943, Révai. Kiadói bársony-kötés, kissé kopottas borítóval.
16066.

Rufpreis:
1 000 HUF

16067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erling Haagensen, Henry Lincoln: A  Templomosok titkos szigete. A lovagok, a pap és a kincs. Fordította Bihari Gábor.  Bp., é.n., Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Byron: Don Juan. 2. köt. Bp., 1906, Athenaeum (Remekírók képes könyvtára). Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16069.

Rufpreis:
800 HUF

16070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Első kiadás. Korabeli egészvászon kötés, Zeisler Sándor egykori antikváriuma által újrakötött példány, a kötése a 80/81 oldalnál ketté vált.
16071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dallos Sándor: A nap szerelmese - Aranyecset. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, de egyébként jó állapotban. Munkácsy Mihály regényes életrajza.
16072.

Rufpreis:
800 HUF

16073.

Rufpreis:
2 000 HUF

16074.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF