Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 379
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1552583
16051
293
Janne Teller: Semmi. Fordította Weyer Szilvia. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1552437
16052
293
4800
1551410
16053
293
Lakner Artur: Édes mostoha. Egy aranyhajú kisleány története. Róna Emy rajzaival. Bp., é.n., Körmendy Könyvkiadó, Hungária Nyomda Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, az illusztrációk egy részét kiszinezték.
1552827
16054
293
Kártyajátékkal kapcsolatos könyvek, 2 db: Zánkay Péter: Bridzs. Bp., 1981, Medicina. Kiadói papírkötés. Kártyások könyve. Szerk.: Dr. Berend Mihály. Bp., 1986, Sport. Kiadói papírkötés. 1281627
16055
293
Illyés Gyula: Magyarok I-II. Naplójegyzetek. Bp., 1940, Nyugat Rt. Kiadói kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben. Dedikált példány! 1555001
16056
293
Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante.17 kötet a sorozatból. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben Jó állapotban. 1504592
16057
293
E. M. de Vogüé: Az orosz regény I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötés.
1554936
16058
293
Totth Kálmán: "Miha". Adalékok Véli Miha vígjátékíró életrajzához. Ajánlással! Abony, 1934, Abonyi János Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1554164
16059
293
Schaár Erzsébet, Pilinszky János: Tér, és kapcsolat. Bp., 1975, Magvető. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1461230
16060
293
1551316
16061
293
1550787
16062
293
Szomory Dezső: Györgyike drága gyermek. Bp., 1912, Nyugat. Nyomdahibás címlappal! Kissé viseltes papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF