Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

Janne Teller: Semmi. Fordította Weyer Szilvia. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16051.

Rufpreis:
1 000 HUF

16052.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lakner Artur: Édes mostoha. Egy aranyhajú kisleány története. Róna Emy rajzaival. Bp., é.n., Körmendy Könyvkiadó, Hungária Nyomda Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, az illusztrációk egy részét kiszinezték.
16053.

Rufpreis:
800 HUF

Kártyajátékkal kapcsolatos könyvek, 2 db:  Zánkay Péter: Bridzs. Bp., 1981, Medicina. Kiadói papírkötés.  Kártyások könyve. Szerk.: Dr. Berend Mihály. Bp., 1986, Sport. Kiadói papírkötés.
16054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illyés Gyula: Magyarok I-II. Naplójegyzetek. Bp., 1940, Nyugat Rt. Kiadói kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben. Dedikált példány!
16055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante.17 kötet a sorozatból. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben Jó állapotban.
16056.

Rufpreis:
6 000 HUF

E. M. de Vogüé: Az orosz regény I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötés.
16057.

Rufpreis:
1 600 HUF

Totth Kálmán: "Miha". Adalékok Véli Miha vígjátékíró életrajzához. Ajánlással! Abony, 1934, Abonyi János Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16058.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schaár Erzsébet, Pilinszky János: Tér, és kapcsolat. Bp., 1975, Magvető. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16059.

Rufpreis:
1 200 HUF

16060.

Rufpreis:
1 400 HUF

16061.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szomory Dezső: Györgyike drága gyermek. Bp., 1912, Nyugat. Nyomdahibás címlappal! Kissé viseltes papírkötésben.
16062.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF