https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes könyvtétel, 14 db: Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg, Charles és Mary Lamb: Shakespeare mesék, Lukácsy András: Elmés játékok, játékos elmék, Agatha Christie: Halál a níluson, Agatha Christie: Tíz kicsi néger, Rejtő Jenő: A megkerült cirkáló, Szalay Lenke Éjszakai telefonhívás,  Lovassné Kiss Ildikó, Lovass Pál: A karcsúság titka, Gyárfás Miklós: Volt egyszer egy színház..., Manuel Vázquez Montalbán: Déltengerek, Hankiss Ágnes: Széphistória, Mattyasovszky Jenő: Hód játszmája, Francois Mauriac: Regények. Különféle kiadásban. Változó Állapotban.
1
16027.

Vegyes könyvtétel, 14 db: Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg, Charles és Mary Lamb: Shakespeare mesék, Lukácsy András: Elmés játékok, játékos elmék, Agatha Christie: Halál a níluson, Agatha Christie: Tíz kicsi néger, Rejtő Jenő: A megkerült cirkáló, Szalay Lenke Éjszakai telefonhívás, Lovassné Kiss Ildikó, Lovass Pál: A karcsúság titka, Gyárfás Miklós: Volt egyszer egy színház..., Manuel Vázquez Montalbán: Déltengerek, Hankiss Ágnes: Széphistória, Mattyasovszky Jenő: Hód játszmája, Francois Mauriac: Regények. Különféle kiadásban. Változó Állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fehér Klára: Ma éjjel ne aludj. Budapest, 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben. A szerző által dedikált példány!
1
16028.

Fehér Klára: Ma éjjel ne aludj. Budapest, 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben. A szerző által dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Mór: Oceánia. Egy elsülyedt világrész története. Bp., 1914, Franklin. Félvászon kötésben.
1
16029.

Jókai Mór: Oceánia. Egy elsülyedt világrész története. Bp., 1914, Franklin. Félvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.
1
16030.

Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.
1
16031.

Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kodály Zoltán: Kórusok II. kötet. Vegyeskarok. Budapest, 1943, Magyar Kórus. Kiadói félvászon kötés. Kiváló állapotban.
1
16032.

Kodály Zoltán: Kórusok II. kötet. Vegyeskarok. Budapest, 1943, Magyar Kórus. Kiadói félvászon kötés. Kiváló állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, 1870, Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött kissé kopottas modern félvászon kötés.
1
16033.

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, 1870, Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött kissé kopottas modern félvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sas Ede: Mai hősök. Budapest, 1902, Singer és Wolfner Könyvkereskedése, 166 p. Átkötött félvászon kötés. Jó állapotban.
1
16034.

Sas Ede: Mai hősök. Budapest, 1902, Singer és Wolfner Könyvkereskedése, 166 p. Átkötött félvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Henri de Régnier: Hazajáró mult. Fordította Fehér Sándor. Próza Mesterei 3. Békéscsaba, 1918, Tevan kiadás. Papírkötés, 298 p. A gerince javított. A borítója elvált a könyvtesttől.
1
16035.

Henri de Régnier: Hazajáró mult. Fordította Fehér Sándor. Próza Mesterei 3. Békéscsaba, 1918, Tevan kiadás. Papírkötés, 298 p. A gerince javított. A borítója elvált a könyvtesttől.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.
1
16036.

Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált,  kiadói karton kötésben
1
16037.

Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált, kiadói karton kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.
1
16038.

Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse