Fekete Lajos: Delelő Nap. Fekete Lajos válogatott költeményei 1925-1940. Schöpflin Aladár előszavával. Budapest, é.n., Láthatár, 151 p. Kiadói picit viseltes kemény papírkötés. Számozott példány. (500/497)
Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé megfakult gerinccel, kissé foltos hátsó borítóval.
Molnár Ferenc: Az Aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság könyvei. Bp., é.n. [1916], Légrády Testvérek,1 t.+226+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban.
Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.
Jókai Mór: Az új földesúr. Válogatott részek. Magyar Könyvtár 260-262. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 156 p. Kiadói félvászonkötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
Tutsek Anna: Marietta. Ifjusági regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla kissé hullámos, de belül jó állapotban.