Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1556421
10125
293
Kádár Katalin (1951-): Holtág. Rézkarc, papír, jelzett, 19×30 cm 1552719
10126
293
50000
Kárpáthy Jenő (1870-1950): Fasor. Olaj, karton, sérült, jelzett, üvegezett keretben, 57×45 cm
1552320
10127
293
30000
Kássa Gábor (1893-1961): Templom belső hívőkkel. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 60×50 cm 1552450
10128
293
Kelemen Éva (?-?): Akkordok, olaj, farost, keretben, 49×43 cm
1537631
10129
293
Keresztes Anna (?-): Tokaji kapu. Szitanyomat, papír, jelzett, 25×36 cm
1552488
10130
293
24000
Kéthelyi István (?-?): Házak virágzó fákkal. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm
1551669
10131
293
11000
Király Béla (1902-1985): Falusi utca részlet. Olaj, vászon (sérült, javított), jelzett, keretben (sérült), 35×54 cm 1495895
10132
293
Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 24×32 cm
1537615
10133
293
Kletz László (1950-): Keresztelés. Szitanyomat, papír, jelzett, 40×31 cm
1482233
10134
293
36000
Kmetty János (1889-1975): Önarckép 1920. Rézkarc (15/75), papír, jelzett, 21×14 cm
1551432
10135
293
Kmetty jelzéssel: Ünneplő tömeg, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×29 cm 1549925
10136
293
11000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF