Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555218
10073
293
Fényi Sándor (?-?): Csendélet rózsákkal, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 36,5×56 cm 1530544
10074
293
Fridli jelzéssel: Kandalló előtt melegedő gyermekek. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben. 23,5x16,5 cm
1535716
10075
293
Friedrich Gábor (?-?): Illusztráció. Szén, papír, 28×36 cm
1531939
10076
293
Fodor jelzéssel: Gyerekek esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
1534449
10077
293
Földeáki jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, 40×55 cm
1520675
10078
293
1553401
10079
293
Gacs Gábor (1930-): Csendélet szamovárral. Rézkarc, papír, jelzett, 20×36 cm 1531898
10080
293
Gadányi jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, 50×60 cm 1553485
10081
293
Gara Arnold (1882-1929): Teherhordás. Fametszet, jelzett a fametszeten, kartonra kasírozva, 16x14 cm 1540289
10082
293
Gábor jelzéssel: Hegedülő lány. Szén, papír, 43×31 cm
1555213
10083
293
30000
Gera Éva (1923-1996): Üvegcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 58×33 cm
1552436
10084
293
Glatz Oszkár (1872-1958): Lányok, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF