Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 339

Fényi Sándor (?-?): Csendélet rózsákkal, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 36,5×56 cm
10073.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fridli jelzéssel: Kandalló előtt melegedő gyermekek. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben. 23,5x16,5 cm
10074.

Rufpreis:
4 000 HUF

Friedrich Gábor (?-?): Illusztráció. Szén, papír, 28×36 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fodor jelzéssel: Gyerekek esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
10076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földeáki jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, 40×55 cm
10077.

Rufpreis:
8 000 HUF

10078.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gacs Gábor (1930-): Csendélet szamovárral. Rézkarc, papír, jelzett, 20×36 cm
10079.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gadányi jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, 50×60 cm
10080.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gara Arnold (1882-1929): Teherhordás. Fametszet, jelzett a fametszeten, kartonra kasírozva, 16x14 cm
10081.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gábor jelzéssel: Hegedülő lány. Szén, papír, 43×31 cm
10082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gera Éva (1923-1996): Üvegcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 58×33 cm
10083.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Glatz Oszkár (1872-1958): Lányok, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×21,5 cm
10084.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF