https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1556427
10049
293
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Udvar. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20,5×30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1534445
10050
293
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Dévényi János (1956-): Körsor. Akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1518791
10051
293
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Dilinko jelzéssel: Csónakázók. Olaj, farost, 36×44 cm 1291749
10052
293
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Dombrovszky László (1894-1982): Délutáni séta. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1519124
10053
293
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emanuel jelzéssel: Csendélet családtagokkal. Akril, papír, felcsavarva, 58×47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1553673
10054
293
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős László (1921-): Gémeskút az Alföldön. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1312551
10055
293
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Memento 4. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1163240
10056
293
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40. Paszpartuban
Das Lot is nicht erreichbar
1056438
10057
293
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Ék (Leicht) Sándor, (Alex Kiel) (1902-1975): A művész felvételi rajzai, Uitz Béla proletár tanműhelyébe. Portré. Az 1972-es Műcsarnoki gyűjteményes kiállításon szerepelt mű. Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1206439
10058
293
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125237
10059
293
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Szamuely Tibor Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1056371
10060
293
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): A szovjet legyőzi a náci Németországot. Propganda grafika. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse