Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1553499
10149
293
Kozma Lajos (1884-1948): Táncosnő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 1551060
10150
293
Kós Károly (1883-1977): Vidéki ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 11×11 cm 1551061
10151
293
Kós Károly (1883-1977): Vidéki ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 11×11 cm 1537619
10152
293
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Sámson. Szitanyomat, papír, jelzett, 35×22 cm 1553981
10153
293
3800
Krajcsirovits Henrik (1929-2007) : Ablakban. Színes linó, papír, jelzett, 46×39 cm 1383685
10154
293
1406427
10155
293
Kun jelzéssel: Körtés csendélet. Tempera, papír, 23×32 cm
1554251
10156
293
Kun Sarolta (1990-): Vonatra várva. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 50×36 cm 1553950
10157
293
30000
Kurucz D. István (1914-1996): Fürdés után (Paul Peel festménye után). Olaj, karton, jelzett, keretben, 46×34 cm
1539781
10158
293
Fritzi Kuntschak (?-?): Johanna Lippert mit 14 Jahren 1918. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 31×24 cm 1550642
10159
293
Lampért jelzéssel: Utca részlet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 45×32 cm 1502624
10160
293
Láng Rudolf (1904-1991): Őszi napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, 29×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF