Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1477471
293
32000
1556341
10001
293
Anna jelzéssel: Bábu. Olaj, karton, 32×24 cm 1521155
10002
293
3800
F. Antal Elemér (1896-1995) : Folyó. Akvarell, papír, jelzett, 45×34 cm
1507854
10003
293
Antal Károly (1909-1994): 9 db grafika, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, különböző méretben
1555184
10004
293
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Bulgár utca, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×44,5 cm 1465577
10005
293
Eva Avi-Yonah (1921-2011): Phortre of my mother. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm
1549350
10007
293
Balla jelzéssel: Havas csúcsok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 40×50 cm 1433855
10008
293
Balogh Csaba (?-): Kívül-belül. Olaj, vászon, jelzett, 30×40 cm
1556500
10009
293
Baranszky Emil László (1877-1941): Parlament, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22,5×29,5 cm
1551436
10010
293
Barcsay jelzéssel: Ülő nő, olaj, farost, 41,5×26 cm 1555489
10011
293
Barcsay jelzéssel: Szentendre. Olaj, karton, üvegezett keretben, 33×36 cm 1527121
10012
293
Bartha jelzéssel: Kékség, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 46×66 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF