Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1499273
10025
293
Bene jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír-karton, keretben, 35×26 cm
1551438
10026
293
Berkes jelzéssel: Őszi alkony a sétányon, olaj, farost, 36,5×68 cm 1554385
10027
293
Berkes jelzéssel: Nagyvárosi utca részlet. Olaj, falemez, 12,5×18 cm 1556271
10028
293
Berki Viola (1932-2001):Akit nem vártak. Rézkarc 94/100, papír, jelzett, 24×29 cm 1091893
10029
293
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
1552440
10030
293
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38×29 cm 1502647
10031
293
Binnyei András (?-): Tó parti erdő. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 30×40 cm
1269913
10032
293
1552008
10033
293
Boldizsár István (1897-1984): Legelő birkák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x35 cm 1537621
10034
293
Bondor Zsuzsanna (1966-): Kompozició. Szitanyomat (próba), papír, jelzett, 27×26 cm
1553466
10035
293
5500
Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok. Linó, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 13x10 cm 1533050
10036
293
Bosznai jelzéssel: Tóparton, olaj, farost, keretben, 19×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF