Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555441
10013
293
Basilides jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, farost, 53×68 cm 1555422
10014
293
14000
Batthány jelzéssel: Éjszakai látomás. Olaj, vászon, sérült, 60×51 cm
1527487
10015
293
22000
Bálványos Huba (1938- ):Ad Astra mappa. Számozott, szignált linómetszet (15 db) merített papíron (EA jelzéssel) 42x28 cm + rövid ismertető a művészről
1555179
10016
293
3400
Bánfi jelzéssel: Óbuda, olaj, karton, 23×33 cm
1556342
10017
293
3400
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Badacsonynál. Olaj, karton, 23×33 cm 1554128
10018
293
3400
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, 23×33 cm 1554160
10019
293
3400
Bánfi jelzéssel: Óbuda. Olaj, karton, keretben, 23×33 cm
1551049
10020
293
Bánfi jelzéssel: Budapest. Olaj, karton, fa keretben, 20x28 cm
1551039
10021
293
3400
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, 23×33 cm 1550630
10022
293
Benczúr jelzéssel: Idős férfi portréja. Szén, papír, üvegezett keretben, 45×30 cm 1551126
10023
293
Benczúr Béla (1854-1941): Sziklás tengerpart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kertben, 27×45 cm 1520984
10024
293
Benkő T. Sándor (1952-): Szobanövény. Tus, papír, jelzett, 24×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF