Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1533761
10113
293
Ilosvai jelzéssel: Házak. Tempera, papír, felcsavarva, apró szakadással, 60×40 cm
1550812
10114
293
Imre István (1918-1983): Ablakban. Rézkarc, vetemedett karton, jelzett, keretben, 32×26 cm
1497294
10115
293
40000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Fekvő akt. Olaj, karton, jelzett. Díszes fa keretben, 24,5×34,5 cm
1530398
10116
293
JP jelzéssel: Üvöltők. Olaj, falemez, 44×35 cm
1532976
10117
293
JP jelzéssel: Arcok, vegyes technika, farost, 54×32 cm
1533007
10118
293
JP jelzéssel: Arc-kollázs, olaj, farost, 34×53 cm
1529723
10119
293
Kalocsai Zoltán (1963-): "Az vagy nekem mint testnek a kenyér". Vegyes technika, applikáció, vászon, jelzett (hátoldalán), 40×40 cm
1502455
10120
293
24000
Kass János (1927-2010): Illusztráció (Világgazdaság) a Minerva nagy képes enciklopédiához 1972-1975. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 26×20 cm
1550691
10121
293
Katona jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, 26×35 cm
1512940
10122
293
Kádár jelzéssel: Lápos vidék. Olaj, farost, keretben, 17×33 cm 1555459
10123
293
Kádár jelzéssel: Fürdés után. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×40 cm 1554115
10124
293
Kádár György (1912-2002): Csendélet gyertyával. Rézkarc, papír, jelzett, 28×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF