Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1550847
10209
293
Remsey Jenő (1885-1970): Erdei út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×29 cm 1446057
10210
293
Rékassy Csaba (1937-1989): Budavár III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48 cm
1551435
10211
293
14000
Réti jelzéssel: Akt asztalnál, olaj, farost, 50×55 cm
1556339
10212
293
Réti jelzéssel: Duzasztó. Akvarell, papír, 17×24 cm 1553508
10213
293
Rippl-Rónai József (1861-1927): Munka közben. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 20x16 cm 1369431
10214
293
1539369
10215
293
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Emlékképek. Vegyes technika, karton, jelzett, 83×58 cm
1549325
10216
293
Rudnay jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, vászon, keretben, 34×44 cm 1550813
10217
293
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas a pusztában. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, utólagos jelzéssel, 19x15 cm 1555606
10218
293
Scafégna jelzéssel: Diadalív. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1550169
10219
293
30000
Schey Ferenc (1925-1997): Bohóc. Olaj (repedezett), vászon, jelzett, keretben, 70×60 cm 1556395
10220
293
Scultéty Éva (1917-2001): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 19×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF