Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1551241
10221
293
B. Séday Mária (1925-): Budapesti látkép. Linó, papír, jelzett, 21×26,5 cm 1551440
10222
293
Sikuta jelzéssel: Dombos táj fával, olaj, farost, 41,5×50 cm 1555698
10223
293
Simándy József(?-?): Balaton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm
1555703
10224
293
Simándy József(?-?): Tihany(1935). Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm
1552154
10225
293
Spányi jelzéssel: Gólyák a lápon. Olaj, vászon, antik keretben, 50×60 cm 1553056
10226
293
50000
Stein János (1874-1944): Szénaboglya a távolban. Olaj, vászon (piszkos), jelzett, keretben, 16×44 cm
1495390
10227
293
14000
1512853
10228
293
Sváby jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm
1554922
10229
293
Szabó jelzéssel: Régi tabán, Mélypincze vendéglő. Festett selyem kép, üvegezett keretben, 10×14 cm 1550450
10230
293
Szabó jelzéssel: Templom a faluban. Olaj, farost, sérült, keretben, 24×30 cm 1530245
10231
293
Gy. Szabó Béla: Lovak. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 33×49 cm
1534911
10232
293
2200
Szabó Lajos (1927-1995): Csikós. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF