Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1552144
10319
293
28000
Jelzés nélkül: Bűnbeesés, olaj, vászon, 116,5×28,5 cm
1555744
10320
293
Vásározók, vegyes technika, karton, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 19.5x24.5 cm. 1553404
10321
293
Jelzés nélkül: Csecsemő portré. Pasztell, karton, 34×25 cm 1551793
10322
293
Jelzés nélkül: Napnyugta. Olaj, farost (sérült), 36×60 cm
1550215
10323
293
70000
cca 1800 Jelzés nélkül: Szentlélek. Olaj, vászon, restaurált, 66×47 cm 1550408
10324
293
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm 1524518
10325
293
Jelzés nélkül: Stockholm, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 46×34 cm
1549687
10326
293
Jelzés nélkül: Mosó nők. Olaj, karton, keretben, 35×49 cm
1549754
10327
293
28000
Jelzés nélkül: Konyha ablak. Olaj, vászon-karton, hátoldalon "Bruck Lajos hagyatéka" raglappal és árverési számmal, 36×25 cm 1505338
10328
293
Jelzés nélkül: Art- deco szoba belső. Színes ceruza, papír, kis gyűrődéssel, 21×30 cm, cca 1930 1389276
10329
293
1453244
10330
293
Jelzés nélkül: Sziluett pezsgöző párocska. Kollázs, papír, 15×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF