Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1551118
10233
293
Szalóky Sándor (1921-1978): Falusi utca részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×46 cm 1555429
10234
293
Sostarics Lajos (1896-1968): Deák tér 1945, vegyes technika, papír, 19×14 cm 1530350
10235
293
Szász jelzéssel: Merengő. Vegyes technika, karton, 17×11cm 1549336
10236
293
Szász jelzéssel: Női fej hallal. Olaj, fémlemez, keretben, 45×37 cm 1507249
10237
293
1553399
10238
293
11000
Szász Endre (1926-2003): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×16 cm
1535768
10239
293
Szántó jelzéssel: Hiúz portré. Pasztell, papír, üvegezett kerteben, 50×29 cm
1533774
10240
293
Szántó jelzéssel: Tanulmány rajz (2db). Szén, papír, kis szakadással, felcsavarva, 40×60 cm 1537705
10241
293
Szelle Kálmán (1890-1977): Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm
1511963
10242
293
3800
Székely (Dobai) Andor (1877-1969): Őszi szántás. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×15 cm
1551676
10243
293
Szinay József (1881-?): Tihany 1937. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×27 cm
1497064
10244
293
Szobotka jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF