Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1534291
10185
293
Neogrády elzéssel: Domboldal fákkal. Vegyes techinka, papír, 39×49 cm
1534354
10186
293
Neogrády jelzéssel: Gondozott park. Olaj, falemez, sérült keretben, 26×45 cm
1550484
10187
293
Négely jelzéssel: Hajók. Olaj, vászon-karton, sérült, üvegezett keretben, 21×30 cm 1534370
10188
293
Négely jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 25×34 cm 1524488
10189
293
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kétalakos, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×20 cm
1555373
10190
293
Cs. Németh Miklós (1934-2012): 2 db Kompozíció 1987. Akvarell, papír, egyik jelzett, 17×13 cm (2×)
1552034
10191
293
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lócsutakolás, akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×21 cm
1552027
10192
293
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Tájkép, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 11×19,5 cm
1556365
10193
293
Nyári Lóránt (1928-1982): Áradás után. Rézkarc, papír, jelzett, 29×49 cm 1293669
10194
293
Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
1555424
10195
293
Olejnik Janka (1887-1954): Studium, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 9,5×15 cm
1465813
10196
293
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF