Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1553527
10281
293
Zádor István (1882-1963):Lovak gémeskútnál. Litográfia, papír, jelzett, 24,5×33 cm
1550861
10282
293
Zádor István (1882-1963): Tihanyi kompnál Litográfia, karton, kis gyűrődéssel folttal, jelzett, keretben 29×44 cm 1538361
10283
293
1555709
10284
293
4400
Zádor István (1882-1963): Halász, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5×21,5 cm 1553517
10285
293
Zádor István (1882-1963): Országút. Rézkarc, papír, jelzett, 24×31 cm
1520412
10286
293
Zeller jelzéssel: Napnyugta. Olaj, karton, sérült, 56×76 cm 1514673
10287
293
Zobor Jenő (1898-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1531912
10288
293
Zorkoczy jelzéssel: Tóparti fa. Olaj, karton, sérült, 83×37 cm
1549320
10289
293
24000
Xantus jelzéssel: Lovasok. Olaj, farost, 80×100 cm
1555159
10290
293
Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos nyári éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 12×7 cm
1555157
10291
293
Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos téli éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 11,5×7 cm
1552413
10292
293
Olvashatatlan jelzéssel: Casting, olaj, farost, 25×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF