Zobor Jenő (1898-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretbe... https://www.darabanth.com/de/293-Fernauktion/293.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Zobor-Jeno-1898-Asztali-csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-40C39750-cm~II1514673
1514673
10287
293
Beschreibung: Zobor Jenő (1898-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm
: vörös_iván