Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1551232
10257
293
Tóth György: Fekvő akt. Ceruza, papír, jelzett, 29,5x42 cm 1532622
10258
293
Tóth György (?- ): Akt, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×15,5 cm
1532626
10259
293
Tóth György (?- ): Akt, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×24 cm
1550883
10260
293
Török Endre (1926-1980): Vitorlások a Balatonon. Színes linó, karton, jelzett, keretben, 26×33 cm 1556266
10261
293
Tulipán László (1943-2007): Tank. Rézkarc, papír, jelzett, 21×41 cm
1521359
10262
293
14000
Udvary Pál (1900-1987): Csopak. Akvarell, papír, jelzett, 32×46 cm 1453201
10263
293
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
1534337
10264
293
Vadász jelzéssel: Város részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
1556278
10265
293
Vajda Lajos (1922-2008): Húsvéti játék vásár. Plakát terv. "Módosítással kivitelezésre javasoljuk" felirattal a hátoldalán. Kollázs, papír, jelzett, 29×20 cm
1534983
10266
293
A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Akrill, farost, jelzett, 29×41 cm
1554309
10267
293
Vasanits Zoltán (1971- ): Búcsúzás. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm 1521204
10268
293
Várdeák Ferenc (1897-): Utca részlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF