Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1553408
10173
293
Molnár C. Pál (1894-1981): Ökölvívás. Kis szériás ofszet, 30×21 cm 1553414
10174
293
Molnár C. Pál (1894-1981): Futóverseny. Kis szériás ofszet, 21×30 cm 1553411
10175
293
Molnár C. Pál (1894-1981): Kávéházi randevú. Kis szériás ofszet, 30×21 cm 1553438
10176
293
Molnár C. Pál (1894-1981): Tűnődés. Fametszet, papír, utólag jelzett, paszpartuban, kis sérüléssel, 12×10 cm
1496833
10177
293
Nagy jelzéssel: Házak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×30 cm 1555361
10178
293
Nagy jelzéssel: Akt háttal. Akvarell, papír, 21×32 cm 1549778
10179
293
11000
Nagy jelzéssel: Pihenő fiú (1906). Olaj, katon, üvegezett keretben, 33×24 cm 1551789
10180
293
Nagy jelzéssel: Lovakat vezető férfi. Olaj, karton (piszkos), keretben, 34×52 cm 1497461
10181
293
H. Nagy Katalin (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×34 cm
1499346
10182
293
Neogrády jelzéssel: Tópart. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 30×40 cm 1499305
10183
293
Neogrády jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 30×40 cm 1549407
10184
293
Neogrády jelzéssel: Parasztház udvar. Olaj, karton, keretben, 24×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF