Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555216
10085
293
Gombosné B. Éva (1957- ): Virág csendélet, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 57,5×41 cm
1554114
10086
293
Goór Imre (1921-): Kiskunfélegyházi libakombinát. Linó, papír, jelzett, 19×29 cm 1555186
10087
293
Görög Rezső (1930- ): Pihenő, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30×38 cm 1553664
10088
293
28000
Göböly József (1915-?): Erőd a tengerparton. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm
1556310
10092
293
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Tóváros (Tata). Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1556496
10093
293
Guzsik jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, sérült, keretben, 40×60 cm
1550678
10094
293
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton, keretben, 60×46 cm
1501325
10095
293
Gyenes jelzéssel: Női fej. Szén, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm
1531081
10096
293
Gyémánt jelzéssel: Kompzició. Olaj, farost, festék hibákkal 100×70 cm
1549295
10097
293
Gyémánt jelzéssel: Női formák. Olaj, vászon, 80×39 cm
1553332
10098
293
Hawlisch Gusztáv (?-?): Bakony, Cuha völgy. Olaj, karton, jelzett, keretben, 28×37 cm
1553330
10099
293
Hawlisch Gusztáv (?-?): Bükk, erdő részlet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 28×37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF