Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1556299
10037
293
24000
Bölcskey Ferenc (1897-?): Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×55 cm
1534825
10038
293
Bölcskey Ferenc (1897-?):Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, keretben, 40×50 cm
1538865
10039
293
Börtsök jelzéssel: Pipacs mező. Olaj, karton, keretben, 27×33 cm
1551173
10040
293
Budaváry Sándor (?-?): Terefere. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm
1556504
10041
293
Conrad Gyula (1877-1959): Hazatérés, rézkarc, papír, jelzett, 23×30,5 cm
1549333
10042
293
Czóbel jelzéssel: Portré. Olaj, vászon, 70×49 cm 1535721
10043
293
Csavlek András (1942-):Szőlőhegyi délután. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 21×28 cm 1555165
10044
293
Csavlek András (1942- ): Eső után, színes linó, papír, jlezett, 19,5×33 cm
1520939
10045
293
Csillag József (1894-1977): Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
1540395
10046
293
Csillag József (1894-1977): A csárdában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×28 cm
1502864
10047
293
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Téli pince. Rézkarc, papír, jelzett, 27×36 cm 1554801
10048
293
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tél Budán. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 24×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF