Erdős László (1921-): Gémeskút az Alföldön. Olaj, farost, jelzett, ker... https://www.darabanth.com/de/293-Fernauktion/293.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Erdos-Laszlo-1921-Gemeskut-az-Alfoldon-Olaj-farost-jelzett-keretben-40C39760-cm~II1553673
1553673
10054
293
Beschreibung: Erdős László (1921-): Gémeskút az Alföldön. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
: vörös_iván