Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Szabó Dezső: A végzet ellen. A magyar kisebbségi többség sorsa a többségi kisebbségek között. Budapest, 1993, Magyar Fórum Könyvek. Kiadói papírkötés.
13694.

Rufpreis:
1 200 HUF

Láng Jenő: Arasznyi lét. Budapest, 1922, Révai Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, műanyag védőfóliában. Szerző által dedikált példány.
13695.

Rufpreis:
2 000 HUF

13696.

Rufpreis:
2 000 HUF

13697.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyugati magyar esszéírók antológiája 1986. Vál., szerk.: Borbándi Gyula. Bern, 1986, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13698.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi magyar levelestár I-II. Szerk.: Hargittay Emil. Fordították többen. Budapest, 1981, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13699.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Hírmondó sorozat, 5 kötet:  Károlyi Gáspár, a gönci prédikátor. Szerk.: Szabó András. Budapest, 1984, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Virág Benedek: Magyar Századék. Szerk.: Mezei Márta. Fordította és a jegyzeteket írta: Wimmer Éva. Budapest, 1984, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Elmét vidító elegy-belegy dolgok rövidebb és hosszabb csípős históriák, melyeket a győri magyar kalendárium 1749-1849 éveiből ki-szedegetett, öszve-rendezett s mostan az olvasónak okulására közrebocsát Szilágyi Ferenc. Szerk.: Szilágyi Ferenc. Budapest, 1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Bod Péter: Magyar Athenas. Szerk.: Torda István. Budapest, 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Riadj magyar! 1848-1849 fametszetes ponyvái, csatakrónikái. Szerk.: Pogány Péter. Budapest, 1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13700.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Herbert Marcuse: Ész és forradalom. Társadalomtudományi Könyvtár. Fordította Dezsényi Katalin, és Endreffy Zoltán. Budapest, 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Nicolae Irga: Válogatott írások. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói kemény papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
13701.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 3 kötete:  Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes gerinccel.  Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes gerinccel, intézményi bélyegzővel.  Pálóczi Horváth György: Balák a viharban. Budapest, 1941, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
13702.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lukács György: A fiatal Hegel. A dialektika és az ökonómia összefüggéseiről. Budapest, 1976, Kossuth Könyvkiadó-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13703.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bibó István összegyűjtött munkái I-III. Szerk.: Kemény István, Sárközi Mátyás. Bern, 1981-83, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papír kötés, és kiadói egészvászon kötés, kiadói papírboríóban. A IV. kötet hiányzik, szamizdat kiadás. Szép állapotban.
13704.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
9

Rendíthetetlenül. A hazaszeretet versei. Szerk.: Benedek István. Budapest, 1998, Officina Nova. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13705.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF