Nyugati magyar esszéírók antológiája 1986. Vál., szerk.: Borbándi Gyula. Bern, 1986, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Magyar Hírmondó sorozat, 5 kötet: Károlyi Gáspár, a gönci prédikátor. Szerk.: Szabó András. Budapest, 1984, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Virág Benedek: Magyar Századék. Szerk.: Mezei Márta. Fordította és a jegyzeteket írta: Wimmer Éva. Budapest, 1984, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Elmét vidító elegy-belegy dolgok rövidebb és hosszabb csípős históriák, melyeket a győri magyar kalendárium 1749-1849 éveiből ki-szedegetett, öszve-rendezett s mostan az olvasónak okulására közrebocsát Szilágyi Ferenc. Szerk.: Szilágyi Ferenc. Budapest, 1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Bod Péter: Magyar Athenas. Szerk.: Torda István. Budapest, 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Riadj magyar! 1848-1849 fametszetes ponyvái, csatakrónikái. Szerk.: Pogány Péter. Budapest, 1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Herbert Marcuse: Ész és forradalom. Társadalomtudományi Könyvtár. Fordította Dezsényi Katalin, és Endreffy Zoltán. Budapest, 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Nicolae Irga: Válogatott írások. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói kemény papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 3 kötete: Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes gerinccel. Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes gerinccel, intézményi bélyegzővel. Pálóczi Horváth György: Balák a viharban. Budapest, 1941, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
Lukács György: A fiatal Hegel. A dialektika és az ökonómia összefüggéseiről. Budapest, 1976, Kossuth Könyvkiadó-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
Bibó István összegyűjtött munkái I-III. Szerk.: Kemény István, Sárközi Mátyás. Bern, 1981-83, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papír kötés, és kiadói egészvászon kötés, kiadói papírboríóban. A IV. kötet hiányzik, szamizdat kiadás. Szép állapotban.