https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Benedek Elek: Galambok. Budapest, 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés.
1
13718.

Benedek Elek: Galambok. Budapest, 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.
1
13719.

Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. Jó állapotban.
1
13720.

Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss József: Kóró Józsefné, a Matyóház alapító elnöke.(Könyv a Matyóház történetéről.) Mezőkövesd, 2010, Kóró József. Kiadói kemény papírkötés.
1
13721.

Kiss József: Kóró Józsefné, a Matyóház alapító elnöke.(Könyv a Matyóház történetéről.) Mezőkövesd, 2010, Kóró József. Kiadói kemény papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty összes munkái. Rend.: Gyulai Pál. 7. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13722.

Vörösmarty összes munkái. Rend.: Gyulai Pál. 7. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13723.

Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Bp., 1979, Corvina (Magyar népművészet 9). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
13724.

Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Bp., 1979, Corvina (Magyar népművészet 9). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Flamand kalendárium. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás, kísérőtanulmánnyal, velúr- ill. papírkötésben, védőtokban, jó állapotban.
1
13725.

Flamand kalendárium. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás, kísérőtanulmánnyal, velúr- ill. papírkötésben, védőtokban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beöthy Zsolt: Színműírók és színészek 1878-1881. Bp., 1882, Athenaeum. Kissé megviselt félvászon kötésben.
1
13726.

Beöthy Zsolt: Színműírók és színészek 1878-1881. Bp., 1882, Athenaeum. Kissé megviselt félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Morsbach, Helmut: Egyszerű japán etikett. Bp., 1992, Realex Kft. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13727.

Morsbach, Helmut: Egyszerű japán etikett. Bp., 1992, Realex Kft. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Euripidész válogatott színművei. Ford.: Szabó Károly. 1-2. köt. Pest, 1849, Kozma Vazul (Hellen könyvtár 5-6.). Javított gerincű papírkötésben, erősen foltos.
1
13728.

Euripidész válogatott színművei. Ford.: Szabó Károly. 1-2. köt. Pest, 1849, Kozma Vazul (Hellen könyvtár 5-6.). Javított gerincű papírkötésben, erősen foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nem-magyar keresztnevek jegyzéke. Bp., 1909, MTA. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1
13729.

Nem-magyar keresztnevek jegyzéke. Bp., 1909, MTA. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse