https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 372
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1410666
13718
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Elek: Galambok. Budapest, 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1443838
13719
280
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1443909
13720
280
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1440490
13721
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss József: Kóró Józsefné, a Matyóház alapító elnöke.(Könyv a Matyóház történetéről.) Mezőkövesd, 2010, Kóró József. Kiadói kemény papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1440285
13722
280
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty összes munkái. Rend.: Gyulai Pál. 7. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1440328
13723
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1440336
13724
280
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Bp., 1979, Corvina (Magyar népművészet 9). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1441119
13725
280
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Flamand kalendárium. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás, kísérőtanulmánnyal, velúr- ill. papírkötésben, védőtokban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1439983
13726
280
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Beöthy Zsolt: Színműírók és színészek 1878-1881. Bp., 1882, Athenaeum. Kissé megviselt félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1440064
13727
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Morsbach, Helmut: Egyszerű japán etikett. Bp., 1992, Realex Kft. Papírkötésben, jó állapotban. 1441127
13728
280
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Euripidész válogatott színművei. Ford.: Szabó Károly. 1-2. köt. Pest, 1849, Kozma Vazul (Hellen könyvtár 5-6.). Javított gerincű papírkötésben, erősen foltos. 1440264
13729
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nem-magyar keresztnevek jegyzéke. Bp., 1909, MTA. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse