Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1377544
13743
280
Kós Károly: Varjú-nemzetség. Budapest, 1937, Révai, 304 p. Kiadói halina kötésben. A borítója picit foltos, az utolsó lap kettészakadt.
1117856
13744
280
1444299
13745
280
1319060
13746
280
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1362775
13747
280
Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
1440099
13748
280
Verrasztó Gábor: Menedék. Bp., 2010, Napkút. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban. 1335077
13749
280
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.
1335790
13750
280
Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány. 1334798
13751
280
Tokunaga Naosi: Sikátor. Bp., 1946, Anonymus Kiadó. Kiadói félvászonkötésben.
1330195
13752
280
1370653
13753
280
1370655
13754
280
Zsolt Béla:Versek. Budapest, 1929, Genius-Kiadás. Kiadói papír kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF