Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

13804.

Rufpreis:
1 000 HUF

13805.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói megviselt papírkötésben.
13806.

Rufpreis:
1 000 HUF

13807.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Számos képpel. Bp., 1899, Dolinay Gyula hírlap- és Könyvkiadó-vállalata. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13808.

Rufpreis:
1 800 HUF

13809.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
13810.

Rufpreis:
800 HUF

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapotban.
13811.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Három játék. Budapest, 1941, Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, amelyet Toncz Tibor tervezett. A kötet a Kolozsvárott kiadott első kiadással egy évben jelent meg.
13812.

Rufpreis:
1 200 HUF

13813.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, márványozott lapélekkel. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, a kötetek gerince és borítója kopottas, néhol sérült, pár lap szakadt, pár lap kijár.
13814.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

13815.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF